Şirket Profili

Firmamız, A Grubu işletme belgesi ile Bursa da hizmet vermektedir. Kurumlara ve kişiye özel seyahat programları tasarlamaktadır.

Sun Trip Turizm olarak yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde otel, ulaşım, paket turlar, toplantı - fuar ve kişiye özel gezi tasarım ile hizmetlerini titizlikle sağlamaktadır.

Paket turlara katılıp bir grupla gezmek istemiyorsanız, sabah erken saatlerde yollara düşüp koşturarak tur yapmak istemiyorsanız, istediğiniz saatlerde yola çıkıp, istediğiniz yerde durup kahve içip, yemek yiyerek, sadece turistlerin gittiği yerlere gitmekten ziyade yerel halkın arasına karışırken oraları iyi bilen, sizin dilinizi konuşan ve profesyonel bir rehberin de size eşlik ederek detaylı bilgiler vermesini istiyorsanız, bizi arayın…, SUNTRİP TURİZM butik otellerde konaklama, konusunda uzman rehberler eşliğinde özgün program içerikleri hazırlamaktır.

Gelin bu yolculuğumuza ortak olun!

A Grubu işletme belgesi ile Bursa da hizmet vermekte olan Sun Trip Turizm, kurumlara ve kişiye özel seyahat programları tasarlamaktadır.