HİZMETLERİMİZ

Yurtiçi Geziler

Yediden yetmişe, herkesin seyahat etme özgürlüğünü temsil eden kültür turları ile Türkiye'nin Güzelliklerini Keşfetmeye Hazır Olun..

Yurtdışı Geziler

Dünya’nın dört bir köşesinde hayalini kurduğunuz şehirlerin sokaklarını keşfedebilir, farklı kültürlerin bir parçası olabilir, dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin tadına bakabilir ve unutulmayacak tecrübeler kazanabilirsiniz..

Gemi Turları

Her sabah başka bir limanda gözlerinizi açıp, adaları ve liman şehirlerini doyasıya yaşayıp, gün boyu masmavi suların tadını çıkarabilirsiniz.

Uçak Bileti

Dünyanın binlerce noktasındaki yüzlerce havayolunu sizler için listeleyebilir, karşılaştırabilir ve seyahatinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Vize İşlemleri

Vize talep eden tüm ülkelere bizim aracılığımız ile başvuru yapabilirsiniz. Vize Başvurularınızın Her Adımında Yanındayız

Kişi ve Gruplara Özel Gezi Tasarımı

Kişisel tercihlerinize kulak vererek beklentiniz ve bütçeniz dahilinde size özel tur tasarlayalım.

Sorunsuz Keyifli Seyahat

Sun Trip Turizm, Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde otel, ulaşım, paket turlar, toplantı - fuar ve kişiye özel gezi tasarım hizmetlerini titizlikle sağlamaktadır.

Paket turlara katılıp bir grupla gezmek istemiyorsanız, sabah erken saatlerde yollara düşüp koşturarak tur yapmak istemiyorsanız, istediğiniz saatlerde yola çıkıp, istediğiniz yerde durup kahve içip, yemek yiyerek, sadece turistlerin gittiği yerlere gitmekten ziyade yerel halkın arasına karışırken oraları iyi bilen, sizin dilinizi konuşan ve profesyonel bir rehberin de size eşlik ederek detaylı bilgiler vermesini istiyorsanız, bizi arayın…

Gelin sizde bu yolculuğumuza ortak olun!

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

Bayi Toplantıları

Sizin için tüm detayları takip eder ve geçmiş tecrübelerimizden kazandıklarımızdan faydalanarak size tam bir çözüm ortaklığı sunarız.

Fuar Organizasyonları

Kurumsal kimliğin ön plana çıkartıldığı, katılımcıların profiline ve şirketin hedeflerine göre konseptler oluşturarak profesyonel hizmetimizi sizinle buluşturuyoruz.

Havalimanı Transfer Hizmetleri

Havalimanı karşılama hizmetleri, özel gün paket programları ve küçük misafirlerimize özel bebek koltuğu seçenekleri gibi farklı ek hizmet seçenekleri ile ayrıcalıklı ulaşımın keyfini çıkartın.

Profesyonel Turist Rehberi Temini

Turizm Bakanlığı kokartlı ve akademik eğitim almış profesyonel rehber kadromuz ile misafirlerinizi ağırlayın.

Ucak Bileti Hizmetleri

Dünyanın binlerce noktasındaki yüzlerce havayolunu sizler için listeleyebilir, karşılaştırabilir ve seyahatinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliriz.